Do zakładu mleczarskiego w Bobolicach (pow. Koszalin, woj. zachodnio-pomorskie) poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWCA AUTOCYSTERNY DO MLEKA

• Wymiar pracy – Pełny etat
• Typ umowy – Umowa o pracę
• Adres bazy – Bobolice, zachodniopomorskie
• Zasięg transportu: tylko krajowy – okolice Koszalina, (atut – codzienne powroty do domu)
• Praca jedno zmianowa
• Wymagane prawo jazdy: Kat. C, mile widziane również E

OPIS STANOWISKA:

KIEROWCA AUTOCYSTERNY DO MLEKA do świadczenia usług w zakresie odbioru i transportu mleka
od lokalnych producentów/ rolników do mleczarni

OCZEKUJEMY:

• prawa jazdy kat C
• dbałości o powierzony sprzęt
• chęci do pracy, uczciwości, zaangażowania i rzetelności
• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów z towarem płynnym oraz książeczka
   do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

• pracę od 8 godzin dziennie
• codzienne powroty do domu
• możliwe wolne dni w tygodniu
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• ubezpieczenie grupowe na życie i od następstw nieszczęśliwych wypadków

Prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do Kierownika ds. logistyki 505 171 326 lub mailowy,
CV na adres: dystrybucja@staramlecznia.pl

Zainteresowanych pracą prosimy o wysyłanie CV.
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez Stara Mleczarnia S.A. z siedzibą w Warszawie.”